<script type="text/javascript" src="https://c.seznam.cz/js/rc.js"></script> <script> var retargetingConf = { rtgId: 1100064 }; if (window.rc && window.rc.retargetingHit) { window.rc.retargetingHit(retargetingConf); } </script>
top of page
IMB_2249 upraveno 2.jpg

"V českobudějovickém veřejném i podnikatelském prostředí se pohybuji již více než 20 let. Za posledních deset je však mým největším úspěchem vybudování konceptu, který v sobě spojuje vše, co mám rád. Lásku k vodě, sportu, historii,

cestování a samozřejmě Českým Budějovicím

a jižním Čechám." 

koncept-lanna - bila.png
Jiří Borovka, Koncept LANNA
CO DĚLÁM site.png

Koncept LANNA zahrnuje široké spektrum služeb v oblasti cestovního ruchu, gastronomie a ubytování. Provozuje síť půjčoven sportovních potřeb, infocentra a lodní turistickou dopravu. Níže bych Vám rád představil několik nejznámějších součástí celého konceptu a další aktivity, kterým se v Budějovicích věnuji.

 

Těm z Vás, kteří by měli zájem o podrobnější přehled doporučuji zavítat na oficiální stránky Konceptu LANNA: www.koncept-lanna.cz

kavarna-lanna.png
atelier-lanna.png

KAVÁRNA A ATELIÉR LANNA

Koncept LANNA byl oceněn "firmovým Oscarem" Český Goodwill 2020. Kavárna LANNA navíc získala uznání Spokojený zákazník 2020. Nabízí příjemné posezení uvnitř i venku, kávu, zákusky a další dobroty. Ateliér LANNA je součástí budovy kavárny, nachází se totiž přímo nad ní. Nabízí nerušený pohled na řeku, velkou zařízenou terasu a samozřejmě stylové ubytování.

plavby-budejovice.png
plavby-hluboka.png

PLAVBY BUDĚJOVICE A HLUBOKÁ

Ať už jste obyvatel Českých Budějovic nebo turista, uvidíte známá místa z jiného úhlu pohledu - téměř z vodní hladiny. Zvolit můžete historické centrum Českých Budějovic a okolí nebo plavbu na lince České Budějovice - Hluboká - Purkarec. Zároveň je možné si u nás zapůjčit i šlapadlo, veslici nebo třeba motorový člun. 

bosonoha.png

Bosonoha je unikátní městský park, ve kterém najdete smyslový chodník pro bosé nohy s různými povrchy, pohybové herní prvky pro děti, lanovou dráhu v korunách stromů, pódium pro koncerty nebo divadelní představení, trampolínu nebo malé bistro pro celou rodinu. Součástí parku je i Infocentrum.

kavarna-vlnna.png

KAVÁRNA VLNNA

VLNNA je kavárna plovoucí na hladině řeky Malše, v srdci Českých Budějovic, na stromy obklopeném břehu Sokolského ostrova. Kromě bezkonkurenčního prostředí nabízí výběrovou kávu, snídaně, domácí dezerty a v neposlední řadě též vstřícnou a milou obsluhu.

Logo závodu.png

Po sto letech jsem minulý rok obnovil Propagační plavecké závody mezi mosty na řece Malši. Závody navazují na již tradiční otužilecké ponory, kterým se věnuji už od roku 2014. Z původních šesti lidí se jich do ledových vod Malše noří už více než sto a k mé radosti další stovky přihlížejí.

pano2.jpg
samson.png

PIVOVARSKÁ ZAHRADA

Společně s vedením českobudějovického pivovaru Samson, a.s., se podílím na postupné rekonstrukci a chodu pivovarské zahrady. Tím výčet svých aktivit končím a těším se na viděnou s Vámi. Třeba zrovna na pivu.

878A0392 small strip.jpg
bottom of page